برای مشاوره و خرید تماس بگیرید

09196200452

برای مشاوره و خرید تماس بگیرید

دریافت راهنمایی :
09196218380
ساعت پاسخ گویی تا 12 بامداد

"جامع ترین مجموعه فنی مهندسی ایران"

به مجموعه فنی مهندسی خزرپول خوش آمدید.

خزرپول یک مجموعه فنی مهندسی در زمینه محوطه سازی و تفریحات آبی با بروز ترین متدد دنیا هستیم.تلاش مجموعه ما این است تا با در نظر گرفتن سلیقه های شما و با اطلاعات و طراحی های جدید دنیا رضایت شما عزیزان را داشته باشیم تا بهترین خانه‌ی خود را داشته باشید.

خدمات ما شامل: محوطه سازی ، تفریحات آبی ، طراحی انواع تفریحات آبی اعم از استخر های بتنی و فایبرگلاس ، جکوزی های خانگی و عمومی ، انواع آبنما های استخری و تزئینی و بسیاری فعالیت های محوطه سازی که شما میتونید با ما تجربه کنید.همچنین ما برای ارائه خدمات برای شما عزیزان مشاوره رایگان قرار دادیم تا بهترین عملکرد و بهترین نتیجه را داشته باشیم.

در خزرپول تیمی از مهندسین حرفه‌ای و با تجربه در خدمت شماست.همونطور که عرض کردم میتونید از طریق پل های ارتباطی که در خزرپول هست میتونید با ما تماس بگیرید و هر سوال و یا نیاز به راهنمایی دارید تیم پشتیبانی ما در هر زمان آماده پاسخگویی به شماست.برای ما ارزش و احترام شما  مقدم است  و رضایت شما در بالاترین هدف کاری ما قرار دارد.

از اینکخ وقت گذاشتید و با ما آشنا شدید بسیار متشکرین و امیدواریم بتوانیم با تمام نیرو و با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب شما را همراهی کنیم تا خانه‌ی شما را به یک منبع آرامش و جذابیت تبدیل کنیم

                                                                                                                            تیم خزرپول

سوالات متداول از

خزرپول

چگونه میتوانم ابعاد محوطه خود را اندازه بزنم

برای داشتن ابعاد و اندازه های دقیق محوطه هایی که نیاز دارید در آن استخر بگذارید خودتان هم میتوانید انجام بدهید. اما برای ابعاد و اندازه های دقیق تری نیاز به بررسی مهندسین خزرپول است تا کامل و بدون نقص ابعاد مورد نظر را پیدا کنند.

آیا ارسال استخر به سراسر ایران هم دارید؟

بله. خزرپول با فروش و نصب انواع استخرهای پیش ساخته ارسال به سراسر ایران هم دارد.

آیا میتوانم استخر فایبرگلاس را خودم نصب کنم؟

امکان نصب توسط خودتان وجود دارد. اما استخر آماده فایبرگلاس به دلایل داشتن یه سری نکات مهندسی بهتر است خودتان انجام ندهید. تا یک استخر کامل داشته باشید.

استخرهای خزرپول گارانتی دارند؟

بله صددرصد. استخرهای خزرپول علاوه  ضمانت گارانتی ده ساله بر روی استخرهای خود دارد.

 
 
سبد خرید
فروشگاه