خدمات

طراحی ساخت آبنما

طراحی و ساخت آبنما

طراحی و ساخت آبنما

طراحی و ساخت آبنما یا آبنما یا فواره آبی چیست؟ این ها سوالاتی درمورد این محصول هستند که خیلی ها آگاهی لازم رو ندارند. ما نسبت به این سوالات مشتریان عزیز یک مقاله ای نوشتیم که امیدوریم اطلاعات گافی را به دست آورید.

آبنما

آبنما یک سازه فواره ای است که در حیات خانه ها ، ویلا ها ، میدان های شهری ، رستوران ها استفاده میشود. این سازه فواره مانند با استفاده از آب فضای دلنشین و آرامش بخش را به نمایش میگذارد. این روزا که همه به دلیل مشغله های کاری و روزمرگی که احساس خستگی دارند یا داشتن یکی از این آبنما ها با صدای دلنشین آب اون آرامشی که دنبالش هستیم را داشته باشیم. ساخت این آبنما های زیبا کار سختی نیست و میتونید با داشتن طرح مورد نظر به مهندسین خزرپول مطرح کرده و ما آن را با کیفیت عالی برای شما بسازیم. حال بریم برای طراحی و ساخت آبنما.

طراحی و ساخت آبنما 

در طراحی و ساخت آبنما نکاتی هست که هر فردی برای ساختن یا خریدن آبنما باید آن را مطالعه کند. در ادامه به این نکات میپردازیم. با خزرپول همراه باشید.

طراحی آبنما

همونطور که میدونید هر کاری نیاز به بررسی و فکر و از همه مهم تر ایده دارد. حال د ر طراحی آبنما ایده و طراحی اولیه از آبنمای مورد نیاز واجب است. باید اول طرحی که مدنظر داریم رو طراحی کرده و بعد به مراحل بعدی برویم.

محیط آبنما

بعد از طراحی آبنما باید بررسی کرده و با محیطی که برای آبنما در نظر گرفته شده تطبیق بدهیم. چون محیط آبنما بسیار مهم است به چند دلیل :

  1. اندازه خوده آبنما و محیط مهم و باید اندازه ان ها باهم برابر نباشد. یعنی علاوه بر خوده آبنما یک محیطی حداقل یک در یک باشد هم برای نصب و هم برای زیبایی و محوطه سازی آن.
  2. نکته‌ی دوم محیطی که مدنظر دارید باید عاری از هرگونه مزاحمت برای آبنما باشد. به طوری که هیچ مانعی برای دیده شدن و آسیب به آبنما نباشد.
  3. آبنما باید به دور از درخت و محیطی که احتمال دارد آشغال در آبنما وارد شود. چون اگر آشغال در آبنما بریزد باعث رسوب یا کثیف شدن آب و آبنما میشود. این باعث میشود که هم جلوه‌ی بد و هم باعث خراب شدن آبنما میشود.

این ها دلایلی بودن که باید در محیطی که آبنما در آن قرار دارد لحاظ شود.

سایز و اندازه آبنما

وقتی که نیاز به آبنما پیدا کردیم باید هم در طراحی هم محیط سایز و اندازه آن ها را مورد بررسی قرار بدیم. بالاخره برای ساختن یک همچین سازه ای نیاز به بررسی و طراحی دارد.اگر هم  این اطلاعات را ندارید یا نمیتوانید محاسبه کنید به تیم طراحی خزرپول اعتماد کرده در زمینه‌ی طراحی آبنما و اندازه گیری محیط نسبت به طرح و اندازه آبنما به شما کمک میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *