استخر

چرا استخر فایبرگلاس؟

چرا استخر فایبرگلاس؟

استخر فایبرگلاس چیه؟
چند نوع استخر داریم؟
استخر آماده هم مگه وجود داره؟

چرا استخر فایبرگلاس؟

اینا سوالاتی هستند که تو ذهن اکثر مردم هست. براشون جای تعجب داره که استخر آماده هم وجود داره. درسته که خیلیا اطلاعات زیادی درباره‌ی استخر فایبرگلاس ندارند اما خزرپول اینجاست تا هم اطلاعات خوب و مفیدی در اختیار شما بده و هم با نحوه‌ی تولید و نصب و اجرا آشناتون کنه تا براتون این قول استخر آماده شکسته بشه و بتونید ازش استفاده و لذت زیادی ببرید. بریم درباره‌ی چرا استخر فایبرگلاس بخونیم.

استخر

همنطور که میدونیم یکی از تفریحات آبی استخر و شنا کردن است. اکثرا ما استخرها را عمومی دیدیم و همینطور دریا. به این دلیل که استخرها عمومی هستند خیلیا به اینطور استخرها نمیرند. راه حل این مشکل داشتن یه استخر اختصاصی برای خودتان است. به این استخرهای اختصاصی استخر آماده میگویند که جنس آن از یک متریال عالی ساخته و در برابر پوسیدگی و آبندی کاملا عایق است. در ادامه به توضیح استخرهای آماده و فایبر گلاس میپردازیم.

استخر آماده

استخرهای آماده استخرهایی هستند که در کارخونه های تولیدی با استفاده از مواد اولیه های عالی و متریالی که با درصد عالی و بدون ناخالصی زیر نظر مهندسین ما تولید میشوند. جنس این استخر ها از فایبرگلاس است و صددرصد تضمین شده می باشد. این استخر ها در ابعاد های متفاوت و با طرح های مختلف تولید و عرضه میگردند.

یکی از نکته های مثبت این استخر ها اجرای آن ها است که نسبت به استخر بتنی که در داخل خوده زمین با بتن انجام میشود بسیار راحت تر است و زمان کمتری و هزینه‌ی کمتری را هم دارد. اجرای  استخرهای آماده بدون دردسر و زیر نظر مهندسین عمران ما در کمترین زمان ممکن  3 الی 7 روز کاری انجام میشود. 

شما میتوانید برای دیدن استخرهای آماده ما به فروشگاه خزرپول مراجعه کنید

استخر فایبرگلاس

این استخر ها از جنس فایبرگلاسی که نه پلاستیک و نه بتن در آن به کار نرفته است. فایبرگلاسی که در لایه های بیرونی استفاده و لایه های درونی آن از الیاف هزار لایه استفاده شده که در برابر آبندی بسیار مقاوم است. این استخر ها را هم میتوان در فضای بیرونی و هم فضای داخلی استفاده کرد و حتی داخل زمین به صورت تو کار هم انجام میشود.

خلاصه که اجرای این استخر ها بستگی به محیط و طراحی خودتان دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *